*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

środa, 22 maj 2019
Wejść: 96

Natka

Natka- adoptowana

Natka dała się poznać jako bardzo kontaktowa i łagodna sunia, dla której najważniejszy jest człowiek. Uwielbia, gdy zwraca się na nią uwagę, jest możliwość przytulić się do człowieka lub dostać trochę pieszczot, albo spędzić czas na kolanach. Człowiek jest dla niej opoką, przy której czuje się bezpiecznie i dobrze. Natka jest taką malutką wesołą i delikatną sunią. Natka bardzo dobrze odnajduje się w towarzystwie zarówno dorosłych jak i dzieci. Natka lubi spacery, ale nie jest sunią żywiołową i nadmiernie energiczną, która będzie wymagała dużo aktywności. Natka będzie idealną towarzyszką zarówno dla osoby starszej jak i rodziny z dziećmi. Natka umie ładnie chodzić na smyczy. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. wiek: ok. 3 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok. 30 cm.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zanim dojdzie do adopcji obowiązuje odbycie wizyty przed adopcyjnej w domu przyszłego właściciela psa oraz podpisanie umowy adopcji, która zobowiązuje do kastracji psa/sterylizacji suki do 3 miesięcy po adopcji. Pies jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania. Wolontariusze w miarę możliwości pomagają w transporcie i umówieniu zabiegu sterylizacji. Zachęcamy do kontaktu.

Dorota: 791113590

Karolina: 725219163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Suczka
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Adoptowane
 • Numer czip
  616093400100622
 • Wielkość
  • Mały
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną