*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

środa, 16 wrzesień 2020
Wejść: 29

Coma - adopcja przez duże A

Przy tak dużej ilości adopcji nie sposób chwalić się każdą z nich. Cieszymy się z każdego psiaka, który znajduje dom, ale są adopcje przez duże A 😍 I taka adopcja zdarzyła się miesiąc temu😁 Trafiła do nas podczas pierwszych dni epidemii, wtedy gdy schronisko było zamknięte. Od razu rzuciła nam się w oczy- czarna suczka z dziwnym okiem. Ze schroniska trafiła niemalże od razu na stół operacyjny do profesora Balickiego, który jest dla nas wielkim autorytetem w sprawach psiej okulistyki. Gałka oczna, która była dosłownie wbita do środka musiała zostać usunięta 🥺 Wtedy już wiedziałyśmy, że ciężko będzie znaleźć jej dom. Z pomocą przyszła Oliwia Władyko i jej Futrzasta przystań- dom tymczasowy dla potrzebujących zwierzaków COMA zyskała wspaniały dom tymczasowy, w którym otrzymała najlepszą opiekę jaką można sobie wymarzyć. Dziewczyny - nigdy nie damy rady odwdzięczyć się Wam za cudowną opiekę nad Comcią podczas pierwszych bardzo trudnych dni po usunięciu oczka. Dziękujemy za to, że nauczyłyście ją dosłownie wszystkiego- chodzenia na smyczy, życia w mieście, jazdy autem. Coma spędziła w domu tymczasowym ponad 3 miesiące - WIELKIE DZIĘKI ❣️A potem zadzwoniła ona - Klaudia Woźniak i powiedziała, że zakochała się w naszej Comie ❤️🐾 Dom został sprawdzony i jak zawsze niezawodny Kłapouchy Express - Transport zwierząt zawiózł niunię 🐶 do Wrocławia. Coma ma status prawdziwej partnerki Klaudii, wszystko robią razem 🐾👣 Jedzą, śpią, podróżują, a nawet pracują. Dwie młode, czarne i śliczne dziewczyny są ze sobą szczęśliwe. Niech Wasza miłość kwitnie na wieki 💞

 

 

 

Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
  • Kuba

    Kuba- żywiołowy i kontaktowy Kuba to energiczny i żywiołowy pies. Jest zainteresowany wszystkim, co dzieje...

    Czytaj dalej
  • Kaja

    Kaja- sunia porzucona w lesie Historia Kai jest smutna. Została znaleziona błąkająca się samotnie po lesie....

    Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną