*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

niedziela, 02 luty 2020
Wejść: 639

Bunia

Maleńka, adotpowana

Bunia to ok. 3-miesięczna sunia, która trafiła do schroniska razem ze swoim rodzeństwem. Nie znamy jej rodziców, ale docelowo powinna wyrosnąć na małą sunię, taką 7-10 kg. Jak na szczeniaka przystało jest wesoła, kontaktowa i żywiołowa. Plącze się na smyczy, wszędzie jej pełno, z każdym chce się przywitać. Lubi zabawy pluszakami i przytulanie na rękach. Jest najbardziej nieśmiała z całego rodzeństwa i uległa w stosunku do sióstr. Lubi sobie poszczekać, ale gdy jest na rękach wycisza się i przytula sw bezruchu. Szukamy dla niej odpowiedzialnego opiekuna, który cierpliwie przeczeka jej psotny okres szczenięcy, a ona odwdzięczy się na pewno właścicielowi prawdziwą przyjaźnią i dozgonnym oddaniem. Osoba, która ją adoptuje, weźmie na siebie odpowiedzialność i musi pamiętać, że szczeniaka trzeba wszystkiego nauczyć – załatwiania na dworze, chodzenia na smyczy, podstawowych komend, pozostawania samemu w domu. Bunia jest zachipowana, zaszczepiona I raz na choroby wirusowe i odrobaczona. Nie zostanie wydana na podwórko ani na łańcuch. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy i odbycie wizyty przed i po adopcyjnej oraz zobowiązanie do sterylizacji w odpowiednim wieku. Sunia przebywa pod LUBLINEM, ale w razie potrzeby możemy zorganizować dla niej transport do nowego domu. Bunia do obejrzenia razem ze swoimi siostrami na filmiku: https://youtu.be/_KGKkSSVvv0 wiek: ok. 3 miesięcy, zakładana wielkość: mała (nie znamy rodziców

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Suczka
 • Sierść
  • Krótka
 • Wielkość
  • Mały
 • Wiek psa
  • 0-1 lat
 • Status
  • Do adopcji
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Alexa

  Alexa- czy Twój świat stanie się moim?? Alexa nie odnajduje się w schronisku, powoduje ona u niej duży...

  Czytaj dalej
 • Yasumi

  Yasumi- czy moje życie się odmieni?? Yasumi to ok. 1,5 roczna sunia (waga ok. 10-12 kg), która swoje...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną