*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

sobota, 01 luty 2020
Wejść: 156

Baddy

Baddy- czy Twój świat stanie się też moim??

 

Buddy nie odnajduje się w schronisku. Nowa sytuacja powoduje u niego duży stres. Potrzebuje czasu, żeby się otworzyć i w pełni zaufać człowiekowi. Na chwilę obecną człowieka trzyma na dystans. Daje się dotykać i głaskać, ale nie lgnie i nie prosi o zainteresowanie. W stosunku do człowieka jest łagodny. Widać, że chciałby zaufać i cieszyć się z towarzystwa ludzi. Baddy boi się świata zewnętrznego, wiele sytuacji powoduje u niego lęk, ale nie jest to na tle silne, żeby jego przyszły opiekun nie mógł tego wypracować i nauczyć go żyć normalnie. Baddy nie szuka towarzystwa innych psów, dobrze czuje się na razie tylko je obserwując. Będzie potrzebował nauki chodzenia na smyczy. Baddy potrzebuje domu, w którym ręka będzie głaskać, słowa będą koić, a życie będzie spokojne. Pokochaj Baddy'ego! wiek: ok. 3-4 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok 33 cm.

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Numer czip
  616093400104107
 • Płeć
  • Suczka
 • Sierść
  • Krótka
 • Wielkość
  • Mały
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
  • 4-7 lat
 • Status
  • Do adopcji
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Kostek

  Kostek- dużo wycierpiałem, ale jestem optymistą i się nie poddaje Jestem trochę przekornym psem. W...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną