• Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze

O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

czwartek, 04 sierpień 2022
Wejść: 20

Bierka

 • Płeć
  • Suczka
 • Wiek
  ok. 3-4 msc
 • Wielkość
  • Mały
 • Wysokość w kłębie
  przewidywana: mała/średnia (nie znamy rodziców)
 • Sierść
  • Krótka
 • Status
  • Do adopcji
 • Numer czip
  -

Bierka - w domu tymczasowym 🏠

Bierka jak wiele innych naszych psiaków ma smutna historię. Została znaleziona w lesie, porzucona jak niepotrzebny śmieć.

Na szczęście trafiła do nas a my jej znajdziemy najlepszy dom.

Mała jak typowy szczeniak jest całą sobą wpatrzona w człowieka, pakuje się na kolana, na spacerze podąża krok w krok za opiekunem - nawet bez smyczy.

Jest prawdziwym wulkanem pozytywnej energii, uwielbia ruch, spacery i wszystkie inne aktywności.

Jednak musisz pamiętać że szczeniak to WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Bierka będzie załatwiać potrzeby w domu, piszczeć gdy zostanie sama, gryźć wszystko, plątać się na smyczy i to TY MUSISZ JEJ WSZYSTKIEGO NAUCZYĆ!!! szczeniak to nie zabawka dla dziecka, sam jest dzieckiem wymagającym masę opieki i cierpliwości.

🎬 Zobacz pieska na TikToku

Kontakt w sprawie adopcji

Justyna: 691 742 265

Dorota: 607 119 526

e-mail: stowarzyszenie.nowodwor@wp.pl


1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg, adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście, pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim, to przemyśl jeszcze raz, czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl, co muszą przeżywać, kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

 

Opublikowano:

Wyszukaj psiaka!

szukaj