*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy/2019/debby.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy2019/aris.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy/2019/debby
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy2019/aris
czwartek, 18 lipiec 2019
Wejść: 180

Blef

Blef- adoptowany

 Blef to nieduży piesek o bardzo ciekawym umaszczeniu. Schronisko go przeraża. Wydaje się jakby trafił do świata, w którym nie powinien być. Blef jest młodym psem, który powinien wesoło bawić się z dziećmi i spacerować ze swoim opiekunem. Po wyjściu z boksu kładzie się płasko na ziemi i nie chce się ruszać. Zamyka oczka jakby chciał zapomnieć, że jest w schronisku. Nie nawiązuje kontaktu z psami, boi się również ludzi. Pozwala się jednak głaskać i brać na ręce. Przytulony po chwili odpręża się szukając bezpieczeństwa w ramionach człowieka. Szukamy mu pilnie domu, w którym będzie mógł się otworzyć i poczuć wreszcie bezpieczny i kochany.wiek: ok. 1,5-2 lata, wielkość: do połowy łydki.

Kontakt w sprawie adopcji:

Zanim dojdzie do adopcji obowiązuje odbycie wizyty przed adopcyjnej w domu przyszłego właściciela psa oraz podpisanie umowy adopcji, która zobowiązuje do kastracji psa/sterylizacji suki do 3 miesięcy po adopcji. Pies jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania. Wolontariusze w miarę możliwości pomagają w transporcie i umówieniu zabiegu sterylizacji. Zachęcamy do kontaktu.

Dorota: 791113590

Karolina: 725219163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Piesek
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Adoptowane
 • Numer czip
  616093400100841
 • Sierść
  • Krótka
 • Wielkość
  • Mały
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Marlon

  Marlon- pilnie potrzebuje domu! Marlon to wycofany pies, którego musiało spotkać w dotychczasowym życiu coś...

  Czytaj dalej
 • Piasek

  Piasek- może to Ty posklejasz jego połamane psie serce?? Piasek jest mocno wycofanym psem. Nie znamy jego...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną