*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy/2019/semir.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy/2019/semir
niedziela, 01 grudzień 2019
Wejść: 60

Kastor

Kastor- czy w życiu spotka mnie jeszcze coś dobrego??

Kastor to pies, który musiał w swoim życiu przejść bardzo wiele... Do schroniska trafił ze strasznym urazem oka, prawdopodobnie został uderzony lub mocno kopnięty...Oczko próbujemy ratować, jeśli się uda na pewno nie będzie na nie widział, ale to nie będzie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu. Kastor na chwilę obecną jest psem, który boi się świata zewnętrznego. Na spacerach, kiedy się przestraszy kładzie się i kuli, boi się smyczy, panikuje. Ale kiedy już zobaczy, że ze strony człowieka nic mu nie grozi pokazuje jak bardzo potrzebuje kontaktu i staje się prawdziwą "przytulanką" . Kastor nie jest psem nachalnym, nie skacze. Kiedy podchodzi do człowieka grzecznie siada i czeka na pieszczoty. A kiedy się do niego mówi opiera swój pyszczek na rękach i patrzy głęboko w oczy wierząc, że prawdziwy dom jest mu pisany... Kastor na pewno będzie wymagał pracy ze strony człowieka, ale on jest tego wart!! wiek: ok. 3-4 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok. 70 cm.

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Suczka
  • Piesek
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Do adopcji
 • Numer czip
  616093400103935
 • Sierść
  • Krótka
 • Wielkość
  • Duży
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Harry

  Harry- pilnie potrzebny dom! Harry to przerażony pies, który boi się człowieka. Jego przeszłość musiała być...

  Czytaj dalej
 • Gora

  Gora- chciałby znowu zaufać ludziom... Gora prawdopodobnie nie zaznała zbyt wiele dobroci od ludzi... W...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną