*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy2018/trufel.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy2019/kuba.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy2018/trufel
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy2019/kuba
czwartek, 04 luty 2021
Wejść: 470

Kubuś

Kubuś- psi dzieciaczek czeka na swojego Człowieka!!Kubuś vel Juzek (reaguje na Kubuś)
Ma około 7 m-cy, obecnie waży ok. 12 kg, sięga przed kolano.
Trafił do lecznicy zaraz po potrąceniu przez auto, zgłoszony do schroniska jako bezdomny... Dziki, poturbowany, niedożywiony... Był mocno deficytowy... Wyniki krwi nie pozwalały na operację... Po kilku tygodniach, łapki odpowiednio zaopatrzone zaczęły się zrastać..
Kubuś powoli zaczynał rozumieć, że Człowiek może dać ciepło i miłość.. Regularne posiłki pozwoliły nadrobić zaległości i tak powoli z dnia na dzień z wystraszonej 4- kilogramowej chudziny zaczął kształtować się piękny, czarny, błyszczący mini owczarek - przyjazny psiak, nade wszystko kochający Człowieka...
Od kilku tygodni Kubuś przebywa w domu tymczasowym, gdzie mieszka z psami i kotami, uczy się odpowiednich zachowań, chodzenia na smyczy, załatwiania swoich potrzeb na zewnątrz oraz tego, że nie każda miska należy do niego..
Uwielbia swoje legowisko, z apetytem zjada wszystko co dostanie.. Uwielbia smaczki..
Jak to szczeniaka! rozpiera go energia, uwielbia zabawki edukacyjne, które pozwolą rozładować jej nadmiar..
Kubuś jest zaczipowany, 2x zaszczepiony p/chorobom wirusowym, odrobaczony, zabezpieczony p/pasożytom zewnętrznym. Wkrótce szczepienie p/wściekliźnie.

wiek: ok. 7 miesięcy, zakładana wielkość: średnia

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Piesek
 • Sierść
  • Krótka
 • Wielkość
  • Średni
 • Wiek psa
  • 0-1 lat
 • Status
  • Do adopcji
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Lui

  Lui- odmień jego życie... Zasługuje na to... Lui to już stateczny pies, który niestety znalazł się w...

  Czytaj dalej
 • Negri

  Negri- z utęsknieniem czeka na swojego człowieka! Negri jest bardzo uległa wobec człowieka- kładzie się na...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną