*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy2020/
niedziela, 12 styczeń 2020
Wejść: 190

Loczek

Loczek- adoptowany

Loczek to piękny piesek, który naprawdę źle znosi schronisko. Nie odnajduje się w nim. W stosunku do człowieka na początku zachowuje dystans, ale kiedy zobaczy, że człowiek jest przyjacielem pokazuje swój cudowny i kochany charakter. Loczek jest prawdziwym pieszczochem, który najlepiej czuje się będąc blisko człowieka. Bardzo lubi głaskanie, pieszczoty i przytulanie. Patrzy na człowieka swoimi oczkami, w których widać ogrom miłości i zaufania, ale także tęsknotę za domem... Loczek jest psem spokojnym, lubi spacery, ale są one raczej dla przyjemności :) Nie jest psem nadmiernie aktywnym, potrzebującym dużej dawki ruchu. Loczek bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest w stosunku do nich nastawiony bardzo pozytywnie. Loczek po kąpieli i odpowiedniej pielęgnacji stanie się bardzo pięknym psem. Nie zastanawiaj się! Daj szansę Loczkowi ;)  

wiek: ok. 2-3 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok. 35 cm.

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Numer czip
  616093400104165
 • Płeć
  • Piesek
 • Sierść
  • Długa
  • Mieszana
 • Wielkość
  • Mały
  • Średni
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Adoptowane
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Disney

  Disney- zobacz w jego oczach tęsknotę za domem... Disney to bardzo kontaktowy i przyjazny pies. Człowiek...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną