*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/schroni1/public_html/images/foty/psy2019/asiral.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foty/psy2019/asiral
piątek, 29 listopad 2019
Wejść: 49

Lunka

Lunka- chcę zaznać szczęścia w życiu

 Lunka to ok. 3-letnia, sięgająca połowy łydki sunia, której los nie rozpieszczał. Lunka została bardzo dotkliwie pogryziona przez lisa lub inne psy. Została ledwo odratowana, jej stan był krytyczny. Niestety pogryzienie na stałe uszkodziło Lunce szyję. Ma niestabilność szyjno-potyliczną, niestety tego prawdopodobnie nie da się cofnąć :( Lunka ma "sztywną szyję", którą nie może prawie wcale poruszać, jest ona usztywniona. Pomimo tego Lunka dzielnie znosi tą niedogodność losu. Jest wesołą i radosną sunią, która jak kogoś pokocha uwielbia spędzać z nim czas i się przytulać. Jej ogonek mało się nie urwie, kiedy widzi ludzi. Lunka pięknie spaceruje na smyczy, nigdy jednak nie będzie mogła nosić obroży, tylko i wyłącznie szelki. Lunka nie lubi długich spacerów, jak już załatwi swoje potrzeby chce wracać do ciepłego, ponieważ nie przepada za zimnem ;) Lunka jest bardzo łasa na smakołyki i jedzonko. Miseczki musi mieć na podwyższeniu, żeby mogła jeść na stojąco. Lunka jest przyzwyczajona do klatki kennelowej i pięknie utrzymuje w niej czystość. Dobrze dogaduje się z innymi psami, kiedy nie wchodzą jej "w paradę", bo potrafi być zazdrosna o człowieka. Lunka akceptuje koty. Szukamy jej domu bez innych psów, lub domu ze spokojnymi zwierzętami (chodzi o jej bezpieczeństwo) oraz domu bez małych dzieci. Lunka tak bardzo chce żyć, chce mieć dom... Jest kochana, radosna i też chce zaznać trochę szczęścia w swoim życiu. Jej "niepełnosprawność" nie zagraża jej życiu, pozwala normalnie funkcjonować. Wierzymy, że ktoś ją pokocha tak mocno jak my pokochaliśmy. Ona naprawdę jest tego warta!!

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Zanim dojdzie do adopcji obowiązuje odbycie wizyty przed adopcyjnej w domu przyszłego właściciela psa oraz podpisanie umowy adopcji, która zobowiązuje do kastracji psa/sterylizacji suki do 3 miesięcy po adopcji. Pies jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania. Wolontariusze w miarę możliwości pomagają w transporcie i umówieniu zabiegu sterylizacji. Zachęcamy do kontaktu.

Dorota: 791113590

Karolina: 725219163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Płeć
  • Suczka
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Do adopcji
 • Sierść
  • Mieszana
 • Wielkość
  • Mały
  • Średni
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Gora

  Gora- chciałby znowu zaufać ludziom... Gora prawdopodobnie nie zaznała zbyt wiele dobroci od ludzi... W...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną