*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

wtorek, 07 styczeń 2020
Wejść: 197

Saga

Saga- adoptowana

 Saga to ułożona i bardzo spokojna sunia, która uwielbia towarzystwo człowieka. Najlepiej i najbezpieczniej czuje się wśród ludzi. Jest bardzo kontaktowa i przyjazna. Uwielbia pieszczoty i jest bardzo przytulaśna. Bardzo lubi głaskanie po brzuszku okazujący tym jednocześnie uległość. Saga nie jest żywiołowa, spacery z nią to sama przyjemność. Lubi spokojnie pochodzić, poznać nowe miejsca, powąchać, przystanąć, nacieszyć się ciepełkiem i słoneczkiem. Saga nie jest psem wymagającym aktywności, dla niej ważne jest, żeby być blisko człowieka. Poleniuchować i oddać się pieszczotom. Saga bez problemu dogaduje się z innymi psami, ie ma w niej grama agresji. Będzie idealną towarzyszką dla każdego kto tylko zechce dać jej kącik w swoim domu.

wiek: ok. 5 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok. 44 cm 

 

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 • Numer czip
  616093400104075
 • Płeć
  • Suczka
 • Sierść
  • Krótka
  • Mieszana
 • Wielkość
  • Średni
 • Wiek psa
  • 4-7 lat
 • Status
  • Adoptowane
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • White

  White- wiesz, że jesteś dla mnie szansą na dom?? White jest statecznym i bardzo spokojnym psem. Uwielbia być...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną