*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

wtorek, 19 maj 2020
Wejść: 200

Słodziak

Słodziak- adoptowany 

Słodziak to cudowny, przyjazny i bardzo proludzki psi podrostek. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą obdarza wszystkich dookoła. W pierwszym kontakcie jest lekko nieśmiały, ale spowodowane jest to zapewne nową sytuacją, jaką jest dla niego pobyt w schronisku. Zapewne w kochającym domu szybko się otworzy i nabierze pewności siebie, gdy poczuje się bezpiecznie. Słodziak jest psem uległym, lubi przywierać do ludzkich nóg i być głaskanym. Jest zapatrzony w opiekuna i widać, że szuka w nim oparcia. Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami. Ciągnie trochę na smyczy, pewnie dlatego, że ciekawią go nowe zapachy i otoczenie. Jest młodziutki i bystry, więc wszystkiego go można nauczyć. Będzie idealnym towarzyszem dla rodzin ze starszymi dziećmi lub osób szukających aktywnego kompana do wspólnych spacerów. Słodziak do obejrzenia na filmiku: https://youtu.be/HXCbE7t0S_k;

wiek: ok. 2 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok 50 cm, waga: +/- ok 20-22 kg

Kontakt w sprawie adopcji:

1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim to przemyśl jeszcze raz czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl co muszą przeżywać kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Justyna: 691 742 265

Karolina: 725 219 163 

Zapytaj o tego psa:

 

0/120

0/500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

 

 • Numer czip
  616093400107123
 • Płeć
  • Piesek
 • Sierść
  • Krótka
  • Mieszana
 • Wielkość
  • Średni
  • Duży
 • Wiek psa
  • 1-3 lat
 • Status
  • Adoptowane
Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
 • Lui

  Lui- odmień jego życie... Zasługuje na to... Lui to już stateczny pies, który niestety znalazł się w...

  Czytaj dalej
 • Owen

  Owen- czy moje życie się kiedyś odmieni... Owen to ok. 1,5-roczny pies (waga ok. 12-14 kg), który swoje...

  Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną