*Uwaga - jeśli szukasz po imieniu lub numerze czip nie zaznaczaj żadnych opcji - od razu po wpisaniu imienia lub numeru wciśnij enter lub kliknij "szukaj" na dole!


O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

psy do adopcji

Wszystkie psy

Nasi podopieczni

pilne

Uwaga!

Pilne adopcje

adoptowane

Adoptowane

Szczęśliwe zakończenia :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

wtorek, 21 luty 2017
Wejść: 2159

Jak możesz pomóc ?

Jak możesz pomóc? Spacery, dom tymczasowy, transport, zbiórki i akcje - na wiele sposobów możesz uczestniczyć w życiu naszego schroniska...

Nawet zwykłe udostępnienie psiaka na Twoim profilu (facebook, instagram, twitter itd) może okazać się bardzo pomocne! Jeśli zaś mieszkasz w pobliżu i chcesz pomóc naszym zwierzakom - poniżej znajdziesz kilka sposobów. A może masz własny pomysł na wsparcie schroniska? Daj nam znać - skorzystaj z danych kontaktowych widocznych pod artykułem albo przejdź na stronę Kontakt i wyślij nam wiadomość.

Co możesz zrobić?

1. Spacery – w każdą sobotę zapraszamy na spacery do naszego schroniska. Wyprowadzamy psiaki na smyczach. Uczymy je kontaktu z ludźmi, socjalizujemy, poznajemy. Każdy może przyjechać – niezależnie od wieku, płci, wyznania. Dzieci do lat 12 zapraszamy z pełnoletnim opiekunem, młodzież do lat 18 ze zgodą rodzica na udział w spacerach. Każda para rąk to 1 wyprowadzony psiak. Zabieramy psiaka na ok 40 minutowy spacer, po czym wracamy i zamieniamy psiaka, na tego, który na spacerze jeszcze nie był. Mamy więc 2 tury spacerowe.

Dom tymczasowy - więcej w zakładce "Dom tymczasowy"

Transporty - często potrzebujemy pomocy w przewiezieniu psiaków na trasie Nowodwór - Lublin lub Lublin - cała Polska. Zapewniamy kontener lub kenel do przewozu psa. Informacje o potrzebnych transportach są umieszczane w zakładce "Aktualności" 

Dorota

Dorota

Administrator niniejszej strony :)
Opublikowano:
  • Harry

    Harry- pilnie potrzebny dom! Harry to przerażony pies, który boi się człowieka. Jego przeszłość musiała być...

    Czytaj dalej
  • Loczek

    Loczek- zobacz w moich oczach tęsknotę za domem... Loczek to piękny piesek, który naprawdę źle znosi...

    Czytaj dalej

Wyszukaj psiaka!

szukaj

Kontakt ze mną