BISKY - w domu tymczasowym 🏠
Bisky to piesek, który nie ma lekko w życiu, dwukrotnie już stracił dom. Obecnie przebywa w domu tymczasowym - mieszka w bloku, na dużym osiedlu i bardzo pasuje mu życie w mieście - wina, schody, podróż autem lub pociągiem czy autobusem - wszystko dla niego jest ok. Bardzo szybko aklimatyzuje się, byleby tylko była para rąk do głaskania. W domu lubi być blisko człowieka, wtula się i nadstawia brzuszek do drapania, a kiedy ktoś lekceważy jego zaloty, trąca łapką. Normlanie zostaje także w domu sam pod nieobecność opiekunów tymczasowych. Kiedy czegoś bardzo chce siada i patrzy na opiekuna. Potrafi aportować. Chętnie odpoczywa w klatce kennelowej. Uwielbia solidne zabawki do gryzienia. Bisky jest psem bardzo emocjonalnym , pewnie dlatego, że człowiek już kilka razy go porzucał. Codzienne, małe rzeczy bardzo go ekscytują. Przy wychodzeniu na spacer, czy podawaniu jedzenia cieszy się całym sobą. Na spacerach idzie przodem, nadając tempo wędrówki. Jest dosyć silny, ale przy odpowiednio długim spacerze zaczyna czerpać radość z węszenia i potrafi się wyciszyć. Bisky czeka na człowieka, który w końcu potraktuje go jak przyjaciela i nie porzuci.
HOŁEK - w domu tymczasowym 🏠
MEMPHIS - w domowym hoteliku dla psów 🏠