• Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze

O nas

Kilka słów o nas, naszej pasji

i naszym schronisku

To my :)

Chcesz poznać naszych najaktywniejszych wolontariuszy?

Jak możesz pomóc?

Chcesz do nas dołączyć?

Możesz pomóc na kilka sposobów!

czwartek, 18 listopad 2021
Wejść: 1019

Wilma

 • Płeć
  • Suczka
 • Wiek
  ok. 3 lat
 • Wielkość
  • Średni
 • Waga
  ok. 25 kg
 • Wysokość w kłębie
  ok. 50 cm
 • Sierść
  • Krótka
 • Status
  • Do adopcji
 • Numer czip
  616093400100867

Wilma - popatrz na mnie sercem...

Jaka jest Twoja przeszłość Wilmo?? Gdybyś umiała mówić na pewno zdradziłabyś swój sekret, który uwięziony jest w Twoim spojrzeniu i w Twoim bojącym się ciałku... Wilma bardzo boi się ludzi 🙁 Co przeżyła?? Nie wiemy...Wiemy, że Wilma nie ufa ludziom, boi się ich. Szukamy dla Wilmy mądrego, doświadczonego człowieka, który popatrzy na Wilmę sercem. Który będzie z Wilmą pracować i pokazywać jej, że człowiek wcale nie jest zły, że dotyk nie boli, a świat może być piękny. Serce pęka, kiedy patrzy się na tak piękną i potrzebującą miłości sunię...
Wilma potrafi chodzić na smyczy i zachowuje czystość w domu. Uwielbia smaczki i można tym ją łatwo przekupić. Zna klatkę kenelową. Preferowany dom z innym otwartym psem rezydentem. Dom doświadczony w racy z wycofanym psem i bez małych dzieci. Wilma mieszka w hoteliku dla psów, jest po zabiegu sterylizacji.

 

🎬 Zobacz pieska na TikToku

 

🎬 Zobacz pieska na TikToku

 

Kontakt w sprawie adopcji

Justyna: 691 742 265

Dorota: 607 119 526

e-mail: stowarzyszenie.nowodwor@wp.pl


1. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcji.

2. Przed wydaniem do adopcji pies/suczka poddawane są zabiegowi kastracji/sterylizacji na koszt schroniska. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania psa. W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala na zabieg, adoptujący zobowiązuje się do jego przeprowadzenia w terminie do 3 miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

3. Wiek psa oceniamy na podstawie uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jest on podawany orientacyjnie.

4. W przypadku adopcji psa poza województwo lubelskie, jeśli adoptujący nie ma możliwości przyjechać po niego osobiście, pomagamy w transporcie. Pokrycie kosztów transportu leży po stronie adoptującego. Staramy się organizować transporty łączone, żeby koszty zostały rozłożone.

5. WAŻNE!! Opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych. Zachowanie i charakter psa mogą się zmienić po adopcji. Pies potrzebuje czasu, żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu. Może niszczyć, załatwiać się w domu, mieć trudności w zostawaniu samemu w domu.

6. Obowiązkiem przyszłego właściciela jest praca z psem oraz przyzwyczajanie go do nowej sytuacji/miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić psu odpowiedniego wprowadzenia oraz poświęcić trochę czasu na pracę z nim, to przemyśl jeszcze raz, czy na pewno chcesz stać się jego opiekunem na dobre i na złe.

7. Psy ze schronisk to często psy skrzywdzone, porzucone, po przejściach... Pomyśl, co muszą przeżywać, kiedy wracają z nieudanej adopcji... ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA!

Opublikowano:

Wyszukaj psiaka!

szukaj